eDoutniky.cz

.objednat + .14490 / 25 ks . DOUTNÍKY COHIBA LANCEROS 25 ks

Relativně mladá značka na trhu, Cohiba, byla na trh uvedena roku 1982. Tehdy byly poprvé volně nabídnuty 3 velikosti do té doby nedostupných doutníků. Na trhu se tak objevila Cohiba Coronas Especiales, Panatelas a Lanceros.

Od vstupu Cohib na trh zůstává neměnnou výsadou užívání trojité fermentace tabákových listů, spolu s každoročním výběrem nejlepších plantáží z pěstitelské oblasti Vuelta Abajo.

Lanceros, patřící do třídy Laguito No. 1, je elegantní, luxusní, honosný a rytířský. Takto vznosně je možné charakterizovat doutník, který byl používán jako oficiální státní dar hostům na Kubě.

Tento doutník se může pochlubit bohatým, krásně tmavým krycím listem. Vázací list a náplň je tvořena listy ligero a seco, které mu dodávají travnatý nádech specifický právě pro značku Cohiba. Nejen znalci tak mohou vychutnat perfektně stavěný longfiller s tóny bylin a pražených mandlí.

Aroma má spíš bohatší charakter, celkové vyznění doutníku je středně silné až plné. Lanceros je vhodnou volbou spíš pro zkušené kuřáky, méně zkušení by měli sáhnout spíš po jemnější variantě, např. Coronas Especiales.

Prstýnek č. 39


  14490
kusů
Balení papírová krabička
Kusů v balení 25
Délka 192.00 mm
Průměr 15.08 mm
Výrobce Kuba
Krycí list Kuba Natural
Vázací list Kuba
Náplň Kuba
pic/item/package/24.jpg