eDoutniky.cz

.objednat + .16990 / 10 ks . Doutníky Cohiba Behike 56 10 ks NOVÁ CENA

Řada doutníků Cohiba Behike je to nej nej, co lze dnes na trhu kubánských doutníků koupit. Jedná se o vlajkovou řadu (loď) nejprestižnější značky kubánských doutníků Cohiba. Tyto doutníky se začaly prodávat v dubnu 2010 cekem ve třech velikostech: 52, 54 a 56. Jejich limitovaná výroba je jedinečná i v tom, že pro ubalení těchto doutníků byla použita zcela nová směs tabáků, pěstovaného na dvou nejprestižnějších plantážích ve světoznámé oblasti Vuelta Abajo. Náplň doutníků Cohiba Behike tvoří směs čtyř druhů tabáku zvaná Medio Tiempo. Tato směs dodáva doutníku nezaměnitelnou chuť a vůni. Doutníky Cohiba Behike jsou velmi silné. Doutníky Cohiba Behike jsou chráněny dvěmi hologramy, zajištujícími jejich bezpečnou identifikaci.

Doutník Cohiba Behike 52 zvítězil a umístil se na samotném vrcholu TOP 25 nejlepších doutníků světa podle časopisu Cigar Aficionado za rok 2010. Získal neuvěřitelných 97 bodů.

Vzhledem k tomu, že se jedná o exklusivní a také relativně drahé zboží, před expedicí každou krabici otevřeme a zkontrolujeme všechny doutníky kus po kuse. Pokud by jste nechtěli krabici kontrolovat uveďte to v poznámce u objednávky. V tomto případě, bychom Vám však nemohli uznat reklamaci vadných doutníků.

Původní cena 17990 Kč.

  16990
kusů
Balení cedrová krabice
Kusů v balení 10
Délka 166.00 mm
Průměr 22.23 mm
Výrobce Kuba
Krycí list Kuba Natural (Vuelta Abajo)
Vázací list Kuba Natural (Vuelta Abajo)
Náplň Kuba Natural (Vuelta Abajo)
pic/item/package/2913.jpg
pic/item/package2/2913.jpg