eDoutniky.cz

.objednat + .18990 / 25 ks . DOUTNÍKY COHIBA ESPLENDIDOS 25 ks

Relativně mladá značka Cohiba nabízí ve svém portfoliu i královskou třídu Julieta No. 2 neboli Churchill. Esplendidos je doutníkem pro skutečné znalce, kteří si rádi vychutnají velký, dobře stavěný longfiller s perfektním tahem.

Jak je zvykem u této značky, tabákové listy prochází dodatečnou třetí fermentací, zajišťující jedinečné sensorické vlastnosti specifické pro Cohiby. Tento fakt také umocňuje každoroční výběr pěti nejlepších plantáží z oblasti Vuelta Abajo, z nichž jsou listy sklízeny. Nejen tato tradice tak udržuje Cohiby na pozici nejlepších doutníků na světě.

Jeden z deseti nejlepších Havan má tmavý, výrazně kořeněný krycí list. Je silný, má bohatou chuť a výrazné aroma. Po zapálení se pomalu rozvíjí kořeněné tóny s nádechem cedru a vlhké země. Druhá třetina doutníku se nese v duchu červeného vína se špetkou kakaa. Závěr je bohatý a díky impozantní stavbě těla také pomalý. Postupně se tak rozvinou tóny kávy, cedru a kůže. Esplendido je doutník určený všem znalcům hledajícím opravdový kuřácký požitek s chladným kouřem a dostatečným prostorem na rozvinutí všech chutí a vůní pravého kubánského longfilleru v duchu nejlepších tradic.

Prstýnek č. 47


  18990
kusů
Balení cedrová krabice
Kusů v balení 25
Délka 178.00 mm
Průměr 18.65 mm
Výrobce Kuba
Krycí list Kuba Natural
Vázací list Kuba
Náplň Kuba
pic/item/package/6.jpg
pic/item/package2/6.jpg