eDoutniky.cz

-Aktuality

Dovolená

Dobrý den,

v době od 4.8.2023 do 11.8.2023 nebudeme moci z důvodu dovolené expedovat Vaše zásilky. Od 14.8. budeme zase fungovat standardním způsobem. Omlouváme se za komplikace a zpoždění expedice zásilek.

Provoz na přelomu roku

V období od 23.12.2022 do 6.1.2022 probíhají u nás i dodavatelů inventury a dovolené, proto není možné zboží expedovat.
Všechny objednávky, které přijmeme od 23. 12. 2022 budou expedovány od 9. 1. 2023 podle pořadí, v jaké byly přijaty. Děkujeme za pochopení!

Dovolená

Dobrý den,

v době od 14.9.2022 do 23.9..2022 nebudeme moci z důvodu dovolené expedovat Vaše zásilky. Od 26.9. budeme zase fungovat standardním způsobem. Omlouváme se za komplikace a zpoždění expedice zásilek.

Dovolená

Dobrý den,

v době od 23.7.2021 do 30.7.2021 nebudeme moci z důvodu dovolené expedovat Vaše zásilky. Od 2.8. zase budeme fungovat standardním způsobem. Omlouváme se za komplikace a zpoždění expedice zásilek.

 

eDoutniky.cz

Provoz na přelomu roku

V období od 23.12.2019 do 6.1.2020 probíhají u nás i dodavatelů inventury a dovolené, proto není možné zboží expedovat.
Všechny objednávky, které jsme přijali od 23. 12. 2019 budou expedovány od 6. 1. 2020 podle pořadí, v jaké byly přijaty. Děkujeme za pochopení!

Vánoční svátky a nový rok

Vážení zákazníci!


Děkujeme Vám za Vaši přízeň v roce 2019. 
Přejeme Vám krásný Štědrý den a nadcházející vánoční svátky. Užijte si je v klidu a pohodě. No a když to půjde, tak i s dobrým doutníkem a sklenkou třtinového rumu v ruce. 

Do nového roku Vám přejeme hodně štěstí spousty volného času a chladný kouř. 

Za eDoutníky Vám přeje Lada a Ondřej Koneční.

Ověřování věku a validace účtu

Vážení zákazníci,


vzhledem k tomu, že vstoupil v platnost zákon č. 65/2017 O ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek, který v §6 říká, že je naší povinností při prodeji prostřednictvím prostředku komunikace na dálku, vyloučit prodej tabákových výrobků, kuřáckých pomůcek, bylinných výrobků určených ke kouření a elektronických cigaret osobám mladším 18 let. Za tím účelem musí být prodejce těchto výrobků prostřednictvím prostředku komunikace na dálku vybaven počítačovým systémem, který elektronicky jednoznačně ověří věk spotřebitele. Prodejce je povinen v okamžiku prodeje ověřit, že kupující spotřebitel není mladší 18 let.

Z tohoto důvodu musíme všem novým zákazníkům VALIDOVAT účet. Toto bude probíhat tak, že po Vás budeme požadovat vyplnění aktivního formuláře, ke stažení zde, a zaslaní tohoto formuláře vč. kopie dokladu totožnosti na náš mail. Celý proces je vysvětlený zde.

Problémy s registrací

Pokud Vám nejde dokončit registrace, můžete objednávku zaslat na email konecna@edoutniky.cz nebo zavolat na telefonní číslo 608232017
Objednávku je možné dokončit pouze, pokud jste přihlášeni - více info najdete v kategorii jak nakupovat.

Omezení dostupnosti některých doutníků

Vážení zákazníci,

zasíláme Vám oznámení našeho eshopu www.doutniky-humidory.cz.
Z důvodu inspekce celní a finanční správy u našeho dodavatele kubánských, nikaragujských a kostarických doutníků není možné do odvolání expedovat z jejich skladu žádné zboží. Snažíme se tento výpadek vykompenzovat z jiných zdrojů, ale ne vždy a ne všechno zboží jsme schopni nahradit. Zboží, které jsme schopni nahradit, však má delší expediční dobu, takže se může stát, že i přes veškerou naši snahu se může dodací doba o 1 - 2 pracovní dny prodloužit. Omlouváme se za způsobené komplikace, jakmile bude provoz našeho dodavatele obnoven, vše se vrátí do standardních dodacích lhůt. Děkujeme za pochopení.

Informace o expedici před Velikonocemi a zdražování doutníků

Vážení zákazníci,

zasíláme Vám oznámení našeho eshopu www.doutniky-humidory.cz.
Z důvodu rozsáhlých inventur u našich dodavatelů nebudeme v období od 30.3.2015 do 7.4.2015 moci expedovat Vaše objednávky. 
Tyto inventury jsou způsobeny zdražením kubánských doutníků a jejich nutném přecenění v průměru o 10%. 

My jsme se rozhodli, že min. do 10.4.2015 ponecháme ceny původní a přecenění provedeme až po tomto datu. Proto pokud plánujete nákup kubánských doutníků doporučujeme tedy nákup neodkládat. Vaše objednávky začneme expedovat od 8.4.2015.

Přejeme hezké Velikonoce!!


Provoz eshopu na konci roku

V období od 23.12.2014 do 1.1.2015 probíhají u nás i dodavatelů inventury a dovolené, proto není možné zboží expedovat.
Všechny objednávky, které jsme přijali od 23. 12. 2014 budou expedovány od 2. 1. 2015 podle pořadí, v jaké byly přijaty. Děkujeme za pochopení!

Sleva humidorů

Vážení zákazníci,


děkujeme Vám za přízeň. Hlavně díky Vám jsme získali dodatečnou slevu na většinu našich humidorů a tuto slevu jsme samozřejmě promítli do našich koncových cen humidorů. V průměru jsme zlevnili humidory o 17%. Děkujeme za Vaši přízeň. 

Budeme se, i do budoucna, snažit Vám přinášet nejlepší možné ceny veškerého námi nabízeného zboží.

Vítáme Vás na eshopu eDoutniky.cz

Specializujeme se na doutníky a doutníkové příslušenství. Naleznete u nás největší výběr doutníků, humidorů, ořezávačů a zapalovačů na českém internetu. Dbáme na kvalitní zboží a služby, tak aby námi dodávané doutníky a humidory byly expedovány a doručeny co nejdříve, ale také v maximální možné kvalitě. Z našeho sortimentu vybíráme: Kubánské doutníky např. COHIBA, Montecristo, Partagas, Dominikánské doutníky, Nikaragujské doutníky, Kostarické a Honduraské doutníky, Indonéské doutníky, doutníky z Kanárských ostrovů, Mexické doutníky nově také Německé doutníky, dále pak veškeré kuřácké potřeby a příslušenství kuřáka doutníků, ať je to zapalovač, ořezávač či humidor. V nabídce máme i pouzdra na doutníky a vše, co budete potřebovat k cestování s doutníkem. Jako doplňkový sortiment najdete u nás suché doutníky, obrázky s doutníkovou tématikou a v neposlední řadě tabák do dýmek.

Přejeme Vám příjemný nákup

Vánoční akce

Vážení zákazníci,
vzhledem k tomu, že se nám vánoční shon blíží ke konci, jsme na stránkách našeho obchodu www.doutniky-humidory.cz  Vás připravili novou a letos poslední výhodnou akci.

Dále bychom Vás chtěl seznámit s provozem našeho eshopu v období vánoc a konce roku. Provoz eshopu na konci roku bude omezen, takto:

Poslední objednávky budeme expedovat 20.12.2013.
V období od 21.12.2013 do 1.1.2014 probíhají u nás i dodavatelů inventury a dovolené, proto není možné zboží expedovat.
Všechny objednávky, které jsme přijali od 20. 12. 2013 budou expedovány od 2. 1. 2014 podle pořadí, v jaké byly přijaty. Děkujeme za pochopení!


1) V období od 13.12.2013 od 12:00 do 14.12.2013 do 12:00 můžete u nás nakoupit všechny humidory se slevou 25%. Vaše objednávka bude potvrzena s cenou před slevou a sleva Vám bude odečtena až při fakturaci. Proto při platbě předem vyčkejte na zaslání zálohové faktury s již vyčíslenou slevou.
Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží a zboží značky Xikar.
------------------------------------------------------------------------

2) V období od 14.12.2013 od 12:00 do 15.12.2013 do 12:00 můžete u nás nakoupit všechny křišťálové popelníky a pouzdra na dva a tři doutníky se slevou 25%. Vaše objednávka bude potvrzena s cenou před slevou a sleva Vám bude odečtena až při fakturaci. Proto při platbě předem vyčkejte na zaslání zálohové faktury s již vyčíslenou slevou.
Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží a zboží značky Xikar.
------------------------------------------------------------------------

3) V období od 15.12.2013 od 12:00 do 16.12.2013 do 12:00 můžete u nás nakoupit všechny výroby značky Tonino Lamborghini se slevou 25%. Vaše objednávka bude potvrzena s cenou před slevou a sleva Vám bude odečtena až při fakturaci. Proto při platbě předem vyčkejte na zaslání zálohové faktury s již vyčíslenou slevou.

2 dny dopravy ZDARMA

Vážení zákazníci,

 

na stránkách našeho obchodu www.edoutniky.cz jsme pro Vás připravili dva dny dopravy zdarma nebo za polovic.

Nakupte dárky od 18.11. 12h. do 20.11. 20h. a máte dopravu Českou poštou nad 1500 Kč zdarma, do 1500 Kč za polovinu.

 

Zároveň máme speciální nabídku – VÝPRODEJ DOUTNÍKŮ se slevou 20-50 %, které budou po vyprodání vyřazeny ze sortimentu. Nabídka platí do vyprodání zásob. Na stránkách stačí zadat do vyhledávacího okna: VÝPRODEJ

Nové doutníky

Vážení zákazníci,

 

na stránkách našeho obchodu www.edoutniky.cz jsme pro Vás připravili nové doutníky, které naleznete v sekci Novinky a Dominikánské doutníky:

Doutníky Stanislaw Vintage Red

Ø  Michal´s

Ø  Perlas

Ø  Robusto

Ø  Torpedo

Další nové humidory pro Vaše interiéry

Vážení zákazníci,

 

na stránkách našeho obchodu www.edoutniky.cz jsme pro Vás připravili další nové humidory, které naleznete v sekci Humidory:

1)    Humidor Black leather

2)   Humidor Cohiba I.

3)   Humidor Cohiba II.

4)   Humidor Cohiba Black

5)   Humidor Demonio Black Silver

6)   Humidor Display Black

7)   Humidor Display Bubinga

8)   Humidor Display Burl

9)   Humidor Hexagon

 

Pro náročné klienty máme i novou řadu luxusních humidorů VillaSPA ve spoustě barevných kombinacích:

Ø  bílý

Ø  černý

Ø  červený

Ø  fialový

Ø  modrý

Ø  světle šedý

Ø  tmavě šedý

Ø  žlutý

Vítáme Vás na eshopu eDoutniky.cz

Specializujeme se na doutníky a doutníkové příslušenství. Naleznete u nás největší výběr doutníků, humidorů, ořezávačů a zapalovačů na českém internetu. Dbáme na kvalitní zboží a služby, tak aby námi dodávané doutníky a humidory byly expedovány a doručeny co nejdříve, ale také v maximální možné kvalitě. Z našeho sortimentu vybíráme: Kubánské doutníky např. COHIBA, Montecristo, Partagas, Dominikánské doutníky, Nikaragujské doutníky, Kostarické a Honduraské doutníky, Indonéské doutníky, doutníky z Kanárských ostrovů, Mexické doutníky nově také Německé doutníky, dále pak veškeré kuřácké potřeby a příslušenství kuřáka doutníků, ať je to zapalovač, ořezávač či humidor. V nabídce máme i pouzdra na doutníky a vše, co budete potřebovat k cestování s doutníkem. Jako doplňkový sortiment najdete u nás suché doutníky, obrázky s doutníkovou tématikou a v neposlední řadě tabák do dýmek.

Přejeme Vám příjemný nákup

Nová nabídka humidorů

Vážení zákazníci,

 

na stránkách našeho obchodu www.edoutniky.cz jsme pro Vás připravili nové zboží, které naleznete v sekci Humidory:

1.     Humidor žlutý

2.    Humidor Cabinet žlutý

3.    Humidor Cigar

4.    Humidor Cuba Cigarro

5.    Humidor Ebony 25D

6.    Humidor Ebony prosklený

7.    Humidor Ebony s pruhem

8.    Humidor Highgloss Cigarman

9.    Humidor Highgloss White

10.  Humidor Kirsch 25D

11.  Humidor USA

12.  Humidor Zebrano 25D

13.  Humidor Hi-Gloss černý

14.  Humidor Gastro Bluelight

15.  Humidor Tonino Lamborghini Misano Carbon

Vítáme Vás na eshopu eDoutniky.cz

Specializujeme se na doutníky a doutníkové příslušenství. Naleznete u nás největší výběr doutníků, humidorů, ořezávačů a zapalovačů na českém internetu. Dbáme na kvalitní zboží a služby, tak aby námi dodávané doutníky a humidory byly expedovány a doručeny co nejdříve, ale také v maximální možné kvalitě. Z našeho sortimentu vybíráme: Kubánské doutníky např. COHIBA, Montecristo, Partagas, Dominikánské doutníky, Nikaragujské doutníky, Kostarické a Honduraské doutníky, nově také Mexické doutníky, dále pak veškeré kuřácké potřeby a příslušenství kuřáka doutníků, ať je to zapalovač, ořezávač či humidor. V nabídce máme i pouzdra na doutníky a vše, co budete potřebovat k cestování s doutníkem. Jako doplňkový sortiment najdete u nás suché doutníky, kapesníky ve tvaru doutníků, obrázky s doutníkovou tématikou a v neposlední řadě tabák do dýmek.

Přejeme Vám příjemný nákup

Strana:   1 2 3 4 5