eDoutniky.cz

eDoutniky.cz Davidoff

Všechny doutníky Davidoff odpovídají přesně definovaným kritériím. Nejoptimálnější složení půdy ve firmou Davidoff pečlivě vybraných pěstitelských oblastech spolu s ideálními klimatickými podmínkami poskytuje tabákové listy potřebné pro výrobu doutníků Davidoff. Před zpracováním jsou tyto listy až čtyři roky skladovány, pro výrobu doutníků jsou pak vybírány a smíchávány různé sklizně. To garantuje stálost aroma a chuti i optimální průběh hoření. V Dominikánské republice je výsostné umění tradiční výroby doutníků uchováváno po staletí a předáváno z generace na generaci. Tím jsou splňovány nároky na vysokou kvalitu doutníků Davidoff. Pro doutníky Davidoff jsou používány tabákové odrůdy Piloto, San Vicente a Olor v nejrůznějších směsných poměrech, tím lze vyrobit doutníky s různými aroma a o různé síle.

.objednat + .770 / 6 ks

Doutníky Davidoff Primeros Nicaragua 6 ks

105.00 mm | ø 13.50 mm
Doutník Primeros Davidoff Nikaragua ve formátu petit panatela sdílí hodnoty exkluzivní řady Davidoff Nikaragua. Tento malý doutník začíná pepřovými a pikantními tóny, ovšem po pár tazích,
pic/thm/item/package/small/3196.png
pic/thm/item/package2/small/3196.png
.objednat + .1590 / 4 ks

Doutníky Davidoff Short Perfecto 4 ks

124.00 mm | ø 18.00 mm
Dokonale vyvážený formát Davidoff Short Perfecto klade na baliče doutníků nejvyšší nároky. Pro tyto mimořádné doutníky řady Special byla sestavena nová tabáková směs.
pic/thm/item/package/small/1085.png
pic/thm/item/package2/small/1085.png